Siirt'te Okul Onarımı İle Bot Ve Mont Yardımı

25 Ocak 2018 10:53 Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Siirt’in Baykan ilçesi gümüş kaş köyünde ilk ve ortaokulunda kışın zor şartlar altında öğrenim gören 87 öğrenciye kışlık mont, bot, çanta, kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunduk.

Köy okulunda tadilat yapan gençlerimiz ile beraber her renkten boyalarla okulu çocukların daha da bağlanacağı ve mutlu olacakları rengarenk bir görüntüye getirdik.

Okul öğretmeni Şengül Yaroğlu ise yapılan yardımlardan dolayı 'Hayata Dokunuş Gençlik Derneği' ekibine teşekkür ederek,'Okulumuza gelerek bizleri ziyaret eden,çocukların yüreğine umut tohumları eken ve iyiliğe, güzelliğe olan inancımızı tazeleyen 'Hayatlarımıza Dokunan' Ali Morel ve ekibine şahsım ve çocuklarım adına çok teşekkür ederim. Sizlerin bizler için, hiç görmediğimiz başka yerlerde bulunan çocuklar için koştuğunu bilmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Sizlerin böyle gönüllü çalışarak görünce hala yardımsever, güzel yürekli insanların var olduğunu düşünüyorum ve çok mutlu oluyorum. Sadece okul duvarlarımızı değil gönlümüzü de hayatımızı da renklendirdiler. Her bir çocuk için ayrı ayrı paketlenen hediyelerle de yitirdiğimiz değerleri gün yüzüne çıkardılar. Biz o paketlerden sevgiyi, saygıyı, barışı ve umudu aldık. Onlar da bu süreçte yanımızda olarak, bu sevincimize ortak oldular.

Mutluluk, kendinize birkaç damla bulaştırmadan başkalarına dökebileceğiniz bir şey değildir. Siz de bu mutluluğu buradaki çocuklara bulaştırmak için yanımızda bulundunuz. Bu mutluluğu bize bulaştıran 'Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne sevgilerimi iletiyorum. iyi ki varsınız' diye konuştu.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.