Şanlıurfa Viranşehir

17 Kasım 2017 10:53 Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Günden güne büyüyen ve daha kapsamlı çalışma sistemi oluşturan Hayata Dokunuş Derneği, “KIŞLAR SOĞUK GEÇMESİN” Projesi ile köy okullarında eğitim gören güzel kalpli çocuklara bot ve mont hediye ederek onların minik gönüllerini kazanmayı yine başardı.

Bu gün Şanlıurfa'nın Viranşehir Samanlı İlkokuluna giderek okulda bulunan bütün çocukların bot, mont, kırtasiye malzemesi ve oyuncak ihtiyaçlarını karşılayan Hayata Dokunuş Gençleri, örnek olma yolunda çizgilerini bozmadan ilerliyorlar. Samanlı ilkokulunun öğretmeni Aziz Doğan, Genel Başkan Ali Morel ve Hayata Dokunuş ekibine plaket vererek yapılmış olan bu iyiliği karşılıksız bırakmadı. 

Öğretmen Aziz Doğan Genel Başkan Ali Morel'e öğrencılerı ile beraber ONUR plaketi takdim etti ve şunları dile getirdi. 

“Malatya’dan Urfa'ya özenle hazırlık yapıp her çocuk için özel paketler yapmak herr pakete farklı renklerde montlar botlar koymak ve gelip birde elleriniz ile giydirmeniz bizleri şok etti. çocular hergun malatyadan sizin yolunuzu gözledi, ve kısa bır zamanda 15 hayata dokunuş gencı ıle beraber geldıler cocukları bastan sona gıydırdıler sevdıler sarıldılar şevkaterını gosterdıler.

Ne diyeceğimizi bilmiyoruz. Allah sizin gibi insanları basımızdan eksik etmesin.Sayınızı çoğaltsın.” diyerek yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.