Tekerlekli Sandalye Yardımları

Bilindiği üzere ağır özür grubu içinde yer alan bir insanın, başkasına bağımlı olmadan çalışabilmesinin, okula gidebilmesinin, alışveriş yapabilmesinin, kısacası hayatını bir nebze de olsun kendisinin yönetebilmesinin yolu  tekerlekli sandalyeye sahip olmaktan geçiyor. Özürlü vatandaşların rahat ve özgür hareket edebilmesinde, akülü  başta olmak üzere tekerlekli sandalyenin önemi çok büyük?

İşte bu kapsamda  ekonomik zorluklar içerisinde yaşayan aynı zamanda kendi başına hareket edemeyen özürlülerimizin akülü tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla ?Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası? yürütültedir. Bahsi geçen bu kampanya kapsamında gerek hayır sever kişi ve kuruluşların kampanyamıza verdikleri destekler ile bu güne kadar 33 tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine dağıtılmış olup Talepler her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.