Şehadet Neferleri

Belirlenen tarihlerde 100 kisilik bir ekip ile toplanip Malatya Sehitligini ziyarette bulunacak olan gençlerimiz Peygamber Efendimize komsu olan sanli sehitlerimizi unutmamis ve her daim hatirlamaları hedefleniyor.

Sehadet Neferleri” adli projesi ile Peygamber Efendimize komsu olan sanli sehitlerimizi unutmamis ve her daim hatirlayacagiz. Belirlenen tarihlerde 100 kisilik bir ekip ile toplanip Malatya Sehitligini ziyarette bulunacak olan Hayata Dokunus Dernegi, her ay etkinlige katilacak olan gençlerin isimlerini degistirerek herkesin en az 1 kez bu güzel programin içerisinde bulunmasini saglamis olacak. Toplum ahlakini ve milli degerlerimizi korumayi kendine vazife bilmis olan bu gençler, yapmis olduklari her proje ile örnek genç profilini koruyorlar. Degerli islere imza atmanin yasinin olmadigini, her yastan kesimin milli degerlerimize sahip çikabilecegini ve koruyabilecegini bir kez daha kanitlayan bu gençler, her seferinde bizleri sasirtmayi ve yüzümüze o nacizane tebessümü birakmayi ihmal etmiyor.

Gögüs kafeslerinin içerisine sevgi ve merhamet tohumlarini serpistiren bu kalbi güzel gençler, gelecegimize aydinlik olmaya devam ediyor. Etkinligimiz devamli olacak. Her ay farkli 40 gencimiz ile gidecektik ama ekibimizden fazla talep gelince 100’e çikardik sayiyi.

 

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.