Kışlar Soğuk Geçmesin

 İhtiyaç sahibi okullar, aileler ve çocuklar ile onlara destek olmak isteyen yardımseverler arasında köprü kurmak maksadı ile yapılan bir projedir. çeşitli hayalleri olan fakat ailelerinin ekonomik durumundan dolayı bunları gerçekleştiremeyen çocuklara ulaşmaya hedefledi. “Kışlar Soğuk Geçmesin” projesi kapsamında 81 ilde, 70 okulda, 25 binden fazla öğrenciye yardım ulaştırıldı.

 İhtiyaç sahibi okullar, aileler ve çocuklar ile onlara destek olmak isteyen yardımseverler arasında köprü kurmak maksadı ile yapılan bir projedir.
çeşitli hayalleri olan fakat ailelerinin ekonomik durumundan dolayı bunları gerçekleştiremeyen çocuklara ulaşmaya hedefledi. “Kışlar Soğuk Geçmesin” projesi kapsamında 81 ilde, 70 okulda, 25 binden fazla öğrenciye yardım ulaştırıldı.

Şu soğuk kış günlerinde, kışın kendini daha da sert gösterdiği doğu illerimizde okula giden yavrularımız üşümesin. Eğitimlerinden geri kalmasınlar. Okula hevesle gitsinler, geleceğe umutla baksınlar. Hayal kurmaktan korkmasınlar, vazgeçmesinler, belki de yeni bir ayakkabıdır şimdi onların hayali. Bu hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olalım ki daha büyük hayallerin temellerini atalım.

Dünyayı daha güzel bir yer yapacak olan onlar. İyilik bulaşıcıdır, biz şimdi onlara yardım eli uzatırsak onlarda ilerde çevrelerindeki insanlara yardım eli uzatır. Duyarlı bir nesil yetiştirelim hep birlikte.

Yardımlarımız çocuklara ulaştığında ekip fotoğraflar çekerek bize geri dönüş yapacaktır.

Gelin kalem tutan o minik elleri hep birlikte ısıtalım.


yardım Kapsamında 

Çocuklara verilen bu paketlerde:
Bot
Mont
Kırtasiye Malzemesi
Atkı, Bere
Okul Çantasi bulunmaktadır.

sitemizde yazılı olan adreslerımızden parojemıze destekcı olabılır sınız

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.