Kardeş Okul

 “Kardeş Okul Projesi” kardeşlik duygusunu en anlamlı bir biçimde yaşamak, yaşatmak ve yüceltmeyi hedefliyor.

 “Kardeş Okul Projesi” kardeşlik duygusunu en anlamlı bir biçimde yaşamak, yaşatmak ve yüceltmeyi hedefliyor.  Kardeş Okul Projesi, sadece bir maddi yardımlaşma projesi olmamakla birlikte bu proje ile çok kültürlü bir bilgi, deneyim ve görüş paylaşımını da içerdiğini kanıtlayabilmek, ortak bir tema üzerinde yoğunlaşmış kardeş okulların her türlü bilgi, deneyim ve donanımını ortak bir görevdeşlik yaratarak paylaşmalarını ve üretken hale gelmeleri sağlamak; ilimizde bulunan okulların öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve okul idarecileri arasında birlik, beraberlik, kardeşlik duygularını paylaşmak; sosyal, kültürel, sportif etkinliklerde birlikteliği sağlayacak bir etkileşim- iletişim ortamını kurmak amaçlanmaktadır.

sizlerde bagışcı ol butonundan bizlere ulaşabilir ve okullarımızın ihtiyaçları daha kısa sürede karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

bagışcı olan okul ile derneğimiz bir ortak çalışmada yer alarak yardım yapılmak istenen okullara talep üzerine yardım yapan okulun tüm öğretmen ve öğrencileri de katılabilirler.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.