Kardeş Aile

Hayata Dokunuş üzerimize vazife olan kardeşliğimizi görünür kılmak ve eyleme dökmek için kardeş aile kampanyası düzenlemektedir.

Hayata Dokunuş üzerimize vazife olan kardeşliğimizi görünür kılmak ve eyleme dökmek için kardeş aile kampanyası düzenlemektedir. Bizler, Türkiye’de ve dünyada yer yüzünün neresinde olursa olsun kardeşlik hukukunun tesisi için çalışmak, çabalamak zorundayız. Unutmayalım ki ihtiyaç sahibi, mağdur insanların sahipsiz kaldığı bir dünya bizim dünyamız değildir. Tıpkı komşusu aç iken kendi tok yatanın bizden olmadığı gibi…
İnsanlık kardeşlik üzeredir derken, insanlığın kardeş eli ile katledildiğine şahit oluyoruz. İnsanlık, yine insanın yaptığı  zulümlere, göz yaşlarına kurban edilmiş durumda. Bize düşen iyilik hareketine katılmak ve insandan insanlığa gönül köprüleri kurmaktır. Bu nedenle gönüller yapmanın, kardeşliğimizi  göstermenin  tam vaktidir diyor ve ‘Kardeş Aile Kampanyası’nı sizlerin desteğiyle sürdürüyoruz.
 
Amacımız;
 
-Kardeş Aile Kampanyası, kardeşlerimize kardeş paylarını ulaştırmayı hedeflemektedir.
-Tüm insanların 'Kardeş’ olduğu bilincini hatırlatmaktır.
-“Her iyilik bir sadakadır. Kardeşini güler yüzle karşılaman, kovandan ihtiyacı olan bir şeyi kardeşinin kovasına boşaltman da bu tür iyiliklerdendir.’’ Hadisi Şerif’inin  muhatapları olduğumuzu unutmamaktır.
-Muhtaç ve mazlum kardeşlerimizle gönül köprüleri inşa etmektir.
-Kurduğumuz bu gönül bağlarını idame ettirmektir.
 
Kampanyanın Kapsamı;
 
·Barınma (Kira ve Yakıt), Eğitim, Sağlık (İlaç/Muayene), Gıda, Giyecek, Rehabilitasyon Hizmetler (Yaşlı ve Özürlüler İçin), Gezi ve Ziyaret programlarını kapsamaktadır.
Kampanya Katılım Bilgileri?


·Kardeş aile aylık yardım bedeli 200 TL’dir. .Yine dilerseniz 1 yıllık bedeli (2400 TL) peşin olarak yatırabilirsiniz.

ödemelerinizi sitemizde 'bağışcı ol' butonundan yapabilir siniz

Havale/EFT ile kardeş aile sponsorluk ödemesi yapacak bağışçılarımızın Havale/EFT açıklamasına KARDEŞ AİLE yazmaları yeterli olacaktır. Kendilerine dönüş yapılacaktır.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.