Burs Ver 1 Öğrenciye Umut Ol

 Hayata Dokunuş , ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi için “ burs ver 1 öğrenciye umut ol” kampanyası sürdürüyor.

 Hayata Dokunuş , ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi için “ burs ver 1 öğrenciye umut ol” kampanyası sürdürüyor.

öğrenci kampanyasıyla hedeflediğimiz; bugünün gençleri yarının büyüklerini geleceğe hazırlamaktır. Öğrenci bursunu bir maddi katkı görmekten öte, yarınlarımız olan çocuklarımıza ve gençlerimize onların yanlarında olduğumuzu, başarılarını desteklediğimizi göstermektir. Özgüvenlerine katkı sağlamak, ilim tahsil ettikleri sürede maddi kaygılarını ortadan kaldırarak daha zinde ama harçlığını kitaba yatıran gençlere vesile olmaktır.

Kampanya çerçevesinde dünyanın birçok yerinde ihtiyaç sahibi olan öğrencilere eğitim-öğretim hayatlarını devam ettirebilmeleri için destek olunması hedeflenmektedir.

Kampanya kapsamında bütçe imkanı doğrultusunda onay verilecek öğrencilere aylık eğitim bursları nakdi olarak hesaplarına  yatırılacaktır. Burs bağlanırken öncelikle fakirlik durumu ve  başarıları kriter alınmaktadır. Burs sağlayan sponsorlarımıza hangi öğrenciye sponsor olduklarına dair bilgi paylaşılmaktadır. Dileyen bir öğrenciye sponsor olabildiği gibi dileyen bağışçılarımız birden çok öğrenci için de sponsor olabilmektedir.

 

1- BAĞIŞÇILAR İÇİN BİLGİLENDİRME

“ burs ver 1 öğrenciye umut ol” kampanyasına katılmak isteyen bağışçılarımız aşağıda belirtilen şekillerde kampanyaya katılabilirler.

Bir aylık burs bedeli 200 TL olup her ay bağışcı ol ekranlarımızdan burs bedelini havale/eft ile hesabımıza yatırabilirsiniz.
Dilerseniz 9 aylık burs bedeli olan 1800 TL’yi Havale/EFT ile peşin olarak yatırabilirsiniz. Birden çok öğrenci için de sponsor olunabilmektedir.
bağışçılarımızın Havale/EFT açıklamasına ÖĞRENCİ BURSU yazmaları yeterli olacaktır. Kendilerine dönüş yapılacaktır.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Malatya ilinde hizmet veren Hayata Dokunuş Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği

Dabakhane Mah. İnönü Cad. Pakkazanç İş Hanı, Kat 4 No: 110-111
44200 Battalgazi / malatya

Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.